o firmie oferta ubezpieczeń poradnik promocje dokumenty kontakt

zgłoś szkodę w WARTA:
usługi Assistance:

tel. 801-308-308
tel. 502-308-308
(24h)


formularz on-line


Ogólne Warunki Ubezpieczeń

Grupa WARTA

Grupa WARTA oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie - zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym. Z powodzeniem łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klienci dostają pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, WARTA systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty.

Oferta Warty kierowana jest do bardzo szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej.

Firmom działającym w różnych branżach Warta oferuje specjalistyczną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową, zgodną ze światowymi standardami. Warunki ubezpieczenia konstruowane są indywidualnie, dzięki czemu są dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności i indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Kompleksowa oferta może chronić mienie, działalność oraz finanse firmy. Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych.

Warta działa na obszarze całej Polski. Jej ubezpieczenia oferuje około 16 tysięcy osób w jednostkach terenowych, czy placówkach własnej sieci agentów czy multiagentów. Ubezpieczenia Warty sprzedawane są również poprzez sieć placówek partnerów biznesowych np. banki czy posredników finansowych. Warta jest też głównym partnerem dla brokerów ubezpieczeniowych.

W trosce o wygodę swoich klientów Warta stworzyła całodobowe Centrum Obsługi Klienta, gotowe w każdej chwili służyć kompleksową informacją i pomocą.


tel./fax. 48-385-11-03


kom. 500-640-601
kom. 500-549-500

 mail
omega@oc.radom.pl


Wszystkie prawa zastrzeżone
©
2002-2013 OMEGA
Zapraszamy:      poniedziałek - piątek:  9-17    sobota:  10-13 26-600 Radom
ul. Kelles-Krauza 9