AXA

AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Jest uniwersalnym ubezpieczycielem z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych, a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów, w tym firmy oraz międzynarodowe korporacje. AXA jest 8. ubezpieczycielem w Polsce z 4% udziałem rynkowym na koniec 2015 roku. AXA w Polsce jest wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

Strategia

W AXA traktujemy prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny jako jeden z koniecznych warunków dobrego zarządzania ryzykiem i szansami biznesowymi. Działanie zgodnie z zasadami odpowiedzialności korporacyjnej umożliwia AXA minimalizowanie skutków i kosztów określonych ryzyk biznesowych i operacyjnych, a jednocześnie maksymalizowanie szans, które pojawiają się przed naszą firmą, dzięki którym możemy powiększać przychody. Naszą działalność zdecydowaliśmy się więc prowadzić z uwzględnieniem istotnych dla naszego rodzaju działalności interesów społecznych. Odpowiedzialność korporacyjna oparta jest więc o sześć filarów: o relacje z klientami, pracownikami, akcjonariuszami, dostawcami, społeczeństwem oraz o ochronę środowiska naturalnego.

Misja

Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest wzmocnić w naszych klientach poczucie spokoju i bezpieczeństwa poprzez zaoferowanie rozwiązań, które chronią naszych klientów oraz ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi, a także poprzez zarządzanie ich oszczędnościami i aktywami.


Zgłoś szkodę w:

AXA

22 599 95 22
lub
801 200 200


Formularz on-line

Karty Produktów:

Auto Casco

Assistance

NNW

Auto Szyby

OWU Komuniakcja

Najlepsze ubezpieczenia w jednym miejscu!                       Radom ul. Kelles-Krauza 9

allianz radom